Het team 2018-2019

Het team bestaat uit

 
Jolanda Kleinjan
directeur
Werkdagen: ma t/m vrij
directie@biezenkamp.nl


Annemieke Derks
Intern Begeleider
groep 1 t/m 5
werkdagen: ma, di en do
annemieke@biezenkamp.nl



Dineke Verweij
onderbouwcoördinator
leerkracht groep 2-3
werkdagen: ma, di, do en vrij 
dineke@biezenkamp.nl



Rianne van Hemmen
bovenbouwcoördinator
Intern  Begeleider 
groep 6 tm 8
leerkracht groep 7B
werkdagen:  ma t/m vrij 
rianne@biezenkamp.nl


Rini Jansen
leerkracht groep 1-2A
ict-coördinator
werkdagen: ma. di, wo en vrij
ict@biezenkamp.nl


Jolanda Cornelissen-Peters
Leerkracht groep 1-2A
werkdagen: do en vrij
jolanda@biezenkamp.nl

 
 

Femke Bron
Leerkracht groep 1-2B
Werkdagen: ma en di
femke@biezenkamp.nl


Maria Raats
Leerkracht groep 1-2B
werkdagen: wo t/m vrij
mariaraats@biezenkamp.nl

Jose Heijs
Leerkracht groep 2-3
Begeleider arrangement 
werkdagen: ma. wo en do 
jose@biezenkamp.nl


Yvonne Bartholomaus
Begeleider arrangement 
werkdagen: ma en do
yvonne@biezenkamp.nl


 

Sylvia van Wees-Saleming
Leerkracht groep 3
Werkdagen: ma, di en woe
sylvias@biezenkamp.nl

 

Sylvia Langen
Leerkracht groep 3
werkdagen: do en vrij
sylvial@biezenkamp.nl

Judith Janssen-Peijnenburg
Leerkracht groep 4A
Werkdagen: ma en di
judith@biezenkamp.nl

 

Lidwien Stortelder
Leerkracht groep 4A
werkdagen: wo, do en vrij
lidwien@biezenkamp.nl
 
Els van Ruitenbeek
Leerkracht groep 4B
werkdagen: ma, di en wo
els@biezenkamp.nl

Gonnie Houkes
Leerkracht groep 4B
werkdagen: do en vrij
gonnie@biezenkamp.nl 

 

Lucienne van Hulst
Leerkracht groep 5A
werkdagen: ma, di en woe
lucienne@biezenkamp.nl

Anneke Janssen-Dijkstra
Leerkracht groep 5A
werkdagen: do en vrij

anneke@biezenkamp.nl

Simone van de Goor
Leerkracht groep 5B
werkdagen: ma en di
simone@biezenkamp.nl

Leonka Wijnhoven-Arts
Leerkracht groep 5B
werkdagen: woe t/m vrij
leonka@biezenkamp.nl 


Kim den Ouden
Leerkracht groep 6A
werkdagen: ma tm woe
en voorlopig do en vrij 
kim@biezenkamp.nl


Manon Morsink 
Leerkracht groep 6A
manon@biezenkamp.nl 

 

Imre Horvath
Leerkracht groep 6B en 7B
werkdagen: ma, do en vrij 
imre@biezenkamp.nl

Anita Hulshof
Leerkracht groep 6B
werkdagen: di t/m vrij
anita@biezenkamp.nl

Linsey Engelen
Leerkracht groep 7A
werkdagen: ma t/m vrij 
linsey@biezenkamp.nl

Sylvain Verhoeven
Leerkracht groep 8A
werkdagen: ma t/m vrij
sylvain@biezenkamp.n

Dorine Hardon
Leerkracht groep 8B
werkdagen: ma  tm woe
dorine@biezenkamp.nl

Henriette de Boer
Groep 8B
werkdagen: do en vrij
henriette@biezenkamp.nl

Onderwijsondersteunend personeel

Thea van Driel
administratief medewerkster
werkdagen: di en wo
info@biezenkamp.nl



Mike Jans
werkdagen: ma t/m vrij

mike@biezenkamp.nl 


Arno de Hart
bovenschools ICT-er
wisselende werkdagen
arnodehart@hotmail.com
 
Kalender
<
Oktober
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo