Het team 2017-2018

Het team bestaat uit

* Directie                                                       * groepsleerkrachten
* Bouwco÷rdinatoren                           * begeleiders leerlingarrangementen
* Intern begeleiders (IB)                      * onderwijsondersteunend personeel
                                                                              * ICT-ers

 
Directie
 
Jolanda Kleinjan
directeur
Tel: 024-6841712
Werkdagen: ma t/m vrij
directie@biezenkamp.nl  
   
 Bouwco÷rdinatoren
Dineke Verweij
onderbouw
werkdagen: do
dineke@biezenkamp.nl

 
Rianne van Hemmen
bovenbouw
werkdagen: do
rianne@biezenkamp.nl  
 Intern begeleiders
Annemieke Derks
groep 1 t/m 5
werkdagen: ma, di en do
annemieke@biezenkamp.nl

Rianne van Hemmen
groep 6 t/m 8
werkdagen: vrij
rianne@biezenkamp.nl
Groepsleerkrachten
groepen 1/2/3
Rini Jansen
groep 1-2A
werkdagen: ma t/m wo
ict@biezenkamp.nl
 

Jolanda Cornelissen-Peters
Groep 1-2A
werkdagen: do en vrij
jolanda@biezenkamp.nl
  Femke Bron
Groep 1-2B
Werkdagen: ma en di
femke@biezenkamp.nl

 
  Maria Raats
Groep 1-2B
werkdagen: wo t/m vrij
mariaraats@biezenkamp.nl

 
Dineke Verweij
Groep 2-3
werkdagen: ma, di en vrij
dineke@biezenkamp.nl
Jose Heijs
Groep 2-3
werkdagen: wo en do
jose@biezenkamp.nl

 

Sylvia van Wees-Saleming
Groep 3
Werkdagen: ma, di en woe
sylvias@biezenkamp.nl

 
 
 
Sylvia Langen
Groep 3
werkdagen: wo t/m vrij
sylvial@biezenkamp.nl
 Groepen 4

Judith Janssen-Peijnenburg
Groep 4A
Werkdagen: ma en di
judith@biezenkamp.nl

 
 
Lidwien Stortelder
Groep 4A
werkdagen: wo, do en vrij
lidwien@biezenkamp.nl
 
Els van Ruitenbeek
Groep 4B
werkdagen: ma, di en wo
els@biezenkamp.nl

 
  Carrie Schulte
Groep 4B
werkdagen: do en vrij
carrie@biezenkamp.nl
Groepen 5

 

Simone van de Goor
Groep 5A
werkdagen: ma, di, do en vrij
 aantal x woe
simone@biezenkamp.nl



 
Judith Janssen-Peijnenburg
Groep 5A
Werkdagen: aantal x woe
judith@biezenkamp.nl

HenriŰtte de Boer
Groep 5B
werkdagen: ma t/m wo
henriette@biezenkamp.nl

 
Anneke Janssen-Dijkstra
Groep 5B
werkdagen: do en vrij

anneke@biezenkamp.nl
Groepen 6
Anneke Janssen-Dijkstra
Groep 6A
werkdagen: ma

anneke@biezenkamp.nl

 

Anita Hulshof
Groep 6A
werkdagen: di t/m vrij
anita@biezenkamp.nl

 

Lucienne van Hulst
Groep 6B
werkdagen: ma, di en
afwisselend  woe
lucienne@biezenkamp.nl

 
Imre Horvath
Groep 6B
werkdagen: do en vrij
afwisselend woe 
imre@biezenkamp.nl
Groepen 7
Linsey Engelen
Groep 7A
werkdagen: ma en di 
linsey@biezenkamp.nl

Leonka Wijnhoven-Arts
Groep 7A
werkdagen: woe t/m vrij
leonka@biezenkamp.nl 

Rianne van Hemmen
Groep 7B
werkdagen: ma, di, wo
aantal x de vrijdag 
rianne@biezenkamp.nl
Linsey Engelen
Groep 7B
werkdagen: vrij 
linsey@biezenkamp.nl
Groepen 8
Sylvain Verhoeven
Groep 8A
werkdagen: ma t/m vrij
sylvain@biezenkamp.nl

 
   
Dorine Hardon
Groep 8B
werkdagen: ma en di
afwisselend woe
dorine@biezenkamp.nl
Kim den Ouden
Groep 8B
werkdagen: do en vrij
afwisselend woe
kim@biezenkamp.nl 
Begeleiders arrangementen
Yvonne Bartholomaus
werkdagen: ma en do
yvonne@biezenkamp.nl

Jose Heijs
werkdagen: ma
jose@biezenkamp.nl
Onderwijsondersteunend personeel
Thea van Driel
administratief medewerkster
werkdagen: di en wo
info@biezenkamp.nl

 
 
ICT-ers
Rini Jansen
ict-co÷rdinator
werkdagen: vrij
ict@biezenkamp.nl
  Arno de Hart
bovenschools ICT-er
wisselende werkdagen
arnodehart@hotmail.com
Kalender
<
November
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo